Markanıza Değer, İşinize Verimlilik Sağlıyoruz!

Inova Yazılım olarak müşterilerimize özel politikalar yürütüyoruz. Kapsamlı bilişim sistemlerimiz ile işletmelerin pazar rekabetinde fark yaratmasına yardımcı olarak hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Kurumsal

Inova,1999’dan beri uzman deneyimiyle bilişim teknolojileri sektöründe iş ihtiyaçlarına uygun özgün hizmetler ve yenilikçi yazılım fikirleri üretmektedir.

Uluslararası rekabet ve pazarda yeni fırsatlar yakalamak ve yaratmak hedefiyle sektörde yerini alan Inova, bilişim teknolojilerinde özelleştirilmiş çalışmalar ile şirketleri desteklemektedir. Operasyonel ve sektörel iş süreçlerinde işletmelerin ihtiyaç duydukları yazılım uygulamalarıyla faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Inova Yazılım, işletmelerin rekabet gücünü artıran, pazarda öne çıkan yazılım hizmetleriyle işletmelerin potansiyelini açığa çıkarır. Müşteri memnuniyetini hedef edinen Inova, verimlilik odaklı, kalite kontrol sağlayan ve çevresel sürdürülebilirlik faaliyetleriyle güçlü ortaklıklar sağlamaktadır.

Vizyonumuz,

Inova yazılım, sektörde lider yenilikçi bir anlayışı vizyon edinmiştir. Uluslararası sürdürülebilir bir yazılım şirketi olmak hedefleri arasında yer almaktadır.

Misyonumuz,
Inova, yazılım teknolojilerinde; dijital dönüşümün öncü markalardan biridir. Modern ve güvenilir bilişim çözümlerini, işletmelere özelleştirilmiş bir şekilde sunmayı amaç edinmiştir.

 • Inova Yazılım’ın; çalışanları, müşterileri ve iş ortaklarıyla kurduğu ilişkiler etik zeminler üzerine kuruludur.
 • Kurum içi ilişkilerde eşitlik söz konusudur. Şirketin ilkelerinde; güvenirlik, iş etiği ve dürüstlük bulunur.
 • Müşteri odaklı, değerler ilkesi benimsemiştir. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmalar sürekli olarak yenilenmektedir.
 • Inova, toplumsal ihtiyaçları anlayarak özgün fikirler sunar. İş ortaklarına, pazarda gücünü yükselten teknolojik bir altyapı sağlar.
 • Doğa bilinci çerçevesinde sosyal ve çevresel sorumluluk davranışıyla faaliyetler sürdürülür.
 • Inova, yüksek sorumluluk ve güvenlik hizmetleriyle hareket eder. Müşterilere ait bilgiler ticari gizli bilgi niteliğinde korunur; üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
 • İşletmelerin bilişim teknolojilerinde ihtiyaç duydukları tüm hizmetlere yüksek kalite standartlarında çözümler sağlıyoruz.
 • Yeni teknolojileri yakından takip ederek çalışmaları sürekli olarak yeniliyoruz.
 • Uluslararası boyutta piyasada yer edinmek için müşterilere özelleştirilmiş tasarımlar sunuyoruz.
 • Yasal düzenlemelerine ve etik uygulamalarına önem veriyoruz. Müşterilerimizin veri güvenliğini sağlıyoruz.
 • Kurumların ihtiyaçlarına en hızlı bir şekilde dönüşüm sağlamak amacıyla telefon, online bağlantı ve acil müdahale hizmetleri organize ediyoruz.

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

Uluslararası yazılım teknolojisiyle sektörde öncü markalardan biri olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Arama Talep Formu

Hızlı İletişim