Markanıza Değer, İşinize Verimlilik Sağlıyoruz!

Inova Yazılım olarak müşterilerimize özel politikalar yürütüyoruz. Kapsamlı bilişim sistemlerimiz ile işletmelerin pazar rekabetinde fark yaratmasına yardımcı olarak hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Referanslar

Yasin USLU Genel Müdür, USLU GIDA

USLU GIDA LTD.ŞTİ. olarak USAŞ LOKUM markası ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.1978 yılında kurulan bir firmayız. Lokum, şekerleme, pişmaniye ve kuruyemiş ürünlerinin üretim ve satış süreçlerini yürütüyoruz.

Hem iç piyasa hem de ihracat satışlarımız yoğun. Özellikle Almanya ‘da geniş bir dağıtım ağımız ile toptan satış faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu kapsamda 1 hafta gibi kısa bir sürede tüm satış ve pazarlama faaliyetlerimizi, Sales Plus ile sağlıklı bir şekilde mobil ortama taşıdık. Ayrıca, yönetim olarak da artık bir çok raporumuzu mobil olarak Sales Plus üzerinden alıyoruz.

Cem GÖÇTÜ Genel Müdür Yardımcısı, KISIK BALIK

Kısık Balık, alanında Türkiye’nin öncü ve en büyük kuruluşu olarak 1978 yılında hizmet vermeye başladı. Kurulduğu yıldan bu yana yurt içinde ve yurt dışında dünyaca bilinen en güvenilir iş ortaklarıyla çalıştığımız gibi aynı zamanda %100 Türk markası olarak dizayn ettiğimiz ve geliştirdiğimiz Alba Star markamız altında Amatör ve Sportif Balıkçılığın hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Kısık Balık; Alba Star, Rapala, Cressi, Berkley, Yo-Zuri, Mustad, Penn, Banax, Crown, Mepps gibi çok güçlü markalarla yaygın dağıtım ağını kullanarak, ekonomik ve kaliteli malzemeleriyle ülkemizin dört bir yanındaki tüketicilere doğrudan veya bayileri aracılığıyla ulaştırmaktadır.

Sales Plus’a geçmeden önce arkadaşlarımız, verdiğimiz bilgisayarlarla müşteri ortamından iş süreçlerini yönettiğimiz ERP programımıza bağlanarak, satış ve tahsilat operasyonlarını sürdürmeye çalışıyorlardı. Tabii bu süreçleri sağlıklı yürütmek çok kolay değildi. ERP ‘deki arayüzlerin saha operasyonu için elverişli olmaması, yeri geldiğinde sahadaki çalışanın bilgisayar desteğine ihtiyaç duyması, bilgisayarı taşıması, açılıp kapatılması vs. saha operasyonu için rahat bir çalışma aracı olmaması gibi birçok açıdan çeşitli zorlukları vardı.
Açıkçası saha operasyonlarımızın yavaş olması, sipariş ve tahsilatların gün içinde derleyip toparlayıp birde hızlıca sevke hazırlama süreçlerinde yavaş kalıyorduk. Araştırmalarımız sonucunda Logo ERP ’mizle tam uyumlu SALES PLUS çözümünde karar kıldık.

Artık, bugünün ticaret dünyasında işi yapan ve yöneten herkes mobil. Bugün, mobil cihazlar herkes tarafından çok kolaylıkla kullanılabiliyor. Saha ekibimize ERP uygulamamızı baştan öğretmektense, aynı işleri SALES PLUS ‘taki kolay ve kullanıcı dostu arayüzler sayesinde yapabiliyor olmaları bizi bugüne getiren önemli noktalardan biri oldu. Ayrıca, Sales Plus sayesinde onay süreçlerimiz, risk yönetimlerimiz ve mobil raporlamalarımız dahil tüm saha operasyonlarımızı mobilleştirdik.

Sinan KARA Genel Müdür, SİSTEM KOZMETİK

Sistem Kozmetik olarak, 2007 yılından günümüze kadar kuaför dostlarımıza hizmet veren bir kozmetik firmasıyız. HUSH gibi kendi markamızın yanında aynı zamanda İtalya menşeili saç bakım ürünleri olan İnsight markasının da Türkiye satış distribütörlüğünü başarılı bir şekilde sürdürüyoruz.

Saha operasyonlarımız için çeşitli satış ekiplerimiz ve şehir dışında çeşitli illerde bayilerimiz bulunmakta. Yoğun satış operasyonlarımızdan kaynaklı çok sıklıkla bir araya toplanamıyoruz açıkçası. Bu yoğun operasyonlarımızı bir kurumsal hafıza ile yönetebilecek, müşteri ile kendi aramızdaki koordinasyon ve iletişimi güçlü kılacak, verimliliğimizi artıracak bir mobil saha satış ve yönetim uygulaması arayışımız vardı.Bu sebeple satış ekibimizin sanki ofisteymiş gibi satış sahasındaki bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek, dokümanlarına ulaşabilecek ve bir bütünü oluşturan uçtan uca çözüm beklentilerimizi karşılayabilecek bir mobil uygulama araştırmasına başladık.

Araştırmalarımız sonucunda ise beklediğimiz bütün özellikleri tek bir çatı altında toplayan Sales Plus uygulaması ile çalışmaya başladık. Uygulamanın kolay arayüzleri, gelişmiş Logo ERP entegrasyonu ve kullanıcı dostu ekranları sayesinde çok ciddi anlamda zaman tasarrufu sağlamakla kalmadık, aynı zamanda iş verimliliğimizi ciddi anlamda artırdık.

Naki KOLSUZ Genel Müdür Yardımcısı, CEYO

1964’te kurulan Ceyo anatomik, rahat ve kalitesi yüksek ürünleriyle Türkiye’de terlik denince akla gelen markaların başında yer almaktadır. Yurt içinde 50, yurt dışında 13 kurumsal mağazası ve Türkiye genelinde toplam 1.500 yetkili perakende satıcısıyla 53.yaşını kutlayan Ceyo; iş hacmini geliştirerek dünya pazarında büyüme yolunda ilerlemektedir.

Satış ekosistemimizin bu yapıda geniş olması, haliyle tüm satış ve finansal süreçleri, her an kontrol altında tutmamız gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Gerek yönetim tarafında gerekse saha satış temsilcileri tarafında satış sahamızdaki bu ihtiyaçlarımıza Sales Plus ile çözüm bulabildik.

Satış sahasında bulunan saha satış ekibimizin ve bayimizin ihtiyaç duyduğu bilgilere anında ulaşabilmesini istiyorduk. Bu nedenle Sales Plus bizim için tercih sebebi oldu ve şu anda başarıyla sahada uygulamaktayız.

Hakan DOĞANTEKİN Yönetim Kurulu Başkanı, DOĞAN OPTİK

Doğan Optik olarak ithal ettiğimiz ve üretimini yaptırdığımız birçok gözlük markasını, Türkiye pazarında perakende optik mağazaları, dünyada ise distribütörlükler üzerinden nihai tüketici ile buluşturuyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz gözlük sektöründe genellikle müşterilerimizden aldığımız siparişler, numune ürünler üzerinden veya ürün görselleri üzerinden müşteri lokasyonunda gerçekleşiyor. SALES PLUS ’tan önce siparişlerimiz, manuel doldurulan formlar aracılığı ile alınıyor ve fax, Whatsapp, e-mail gibi yöntemlerle merkez ofise gönderiliyordu.Süreçlerimizin bu şekilde yürütülmesi başta müşteri ve stok risklerimizin sağlıklı yönetilememesine sebep olmakla birlikte; gerek saha satış personellerin gerekse de merkez ofis çalışanlarının operasyonel ve finansal iş maliyetlerini ciddi oranda olumsuz etkiliyordu. Bizim gibi satış siparişlerini satış temsilcileri vasıtasıyla sahadan toplayan kurumların önemli bir kısmının yaşadığı sorunlar genellikle benzer ortak sorunlardı.

Bu yaşadığımız sorunları ERP danışmanımız olarak uzun yıllardır istikrarlı ve karşılıklı güven içinde sürdürdüğümüz, iş ortağımız ile paylaştık ve mevcut tüm potansiyel çözüm yöntemlerini değerlendirdik. Değerlendirmelerimiz sonrasında, Logo ERP entegreli mobil uygulama olan SALES PLUS ile sorunları aşacağımıza karar verdik ve geçiş sürecini hızlıca devreye aldık.

Bugün geldiğimiz noktada ise artık sahadayken yürütülmesi gereken tüm süreçleri SALES PLUS ile sahada anında yapıyor; yöneticilerimiz tarafından yönetilen tüm onay süreçlerimizi yine SALES PLUS üzerinden işletiyoruz. Gelecek vadeden, çok başarılı bir uygulama…Tüm SALES PLUS ekibine teşekkürler.

Evren KARA Yönetim Kurulu Üyesi, KUK ÇİÇEKÇİLİK

Kuk Çiçekçilik olarak yapay çiçek, bitki ve ağaç başta olmak üzere; hediyelik eşya, metal, seramik ve cam vazo satışları konusunda hizmet vermekteyiz. 1980 yılında, ilk yapay çiçek ithalatı gerçekleştirdiğimiz günden beri amacımız; gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar canlı ve kaliteli ürünleri, en ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunmaktır.

SALES PLUS’ın mobil uygulama yapısındaki pratik menüleri sayesinde tüm ürün ve müşteri bilgilerimize anında ve kolaylıkla ulaşabiliyoruz.

SALES PLUS satış siparişlerimizin, kullandığımız ticari uygulamaya hızlı ve hatasız aktarımı sayesinde şirket içi süreçlerdeki işleyişlerimize ciddi katkılar sağladı. Artık daha kısa sürelerde müşteri taleplerine cevap verebiliyor; kritik ürün ve müşteri analizlerine kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse, oluşturulan bir siparişin tüm detaylarıyla ve görsel resimleriyle birlikte müşterilerimize tek tuşla anında e-mail olarak ulaştırılabiliyor olması çok etkileyici!
Özetleyecek olursak, günümüz teknolojisinde SALES PLUS yeni oluşturduğu “Mobil Ticari Çalışma” modeliyle birçok problemi kolaylıkla çözüme kavuşturuyor…Bu uygulamayı kesinlikle tavsiye ediyoruz..

Mustafa Uçar Pazarlama Müdürü, İNTEGRA ASANSÖR SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

İntegra Asansör olarak asansör yedek parça ve aksanlarının yurt içi veya yurt dışındaki müşterilerimize satış ve satış sonrası destek hizmetlerini veren bir firmayız.

Daha önce birçok kez ERP ve mobil uygulamalar konusunda tecrübemiz oldu. Fakat, SALES PLUS hariç diğerlerinde anlatılanlar ile yaşadıklarımız, karşılaştıklarımız örtüşmedi maalesef. Saha satış süreçlerimiz için bir uygulama arayış sürecimizde SALES PLUS ile tanıştık. Bir mobil uygulamanın, ihtiyaç duyduğumuz her türlü kritik değerdeki bilgiyi cep telefonlarımızdan bile her an erişilebilir kılması bizler için son derece önemliydi. SALES PLUS bu özellikleriyle de bizim satış, pazarlama ve finans konularında tetikleyici gücümüz oldu.

SALES PLUS, kullandığımız Logo ERP ile zaten uyumlu çalışıyordu. Yönetici ve satış temsilcilerimizin SALES PLUS’ın kolay arayüzlerine adaptasyonları çok zor olmadı. Çok kısa süre içinde tüm satış, tahsilat, ziyaret gibi süreçlerimizi SALES PLUS ile başarılı şekilde mobilize ettik. Kesinlikle çok başarılı bir mobil uygulama… SALES PLUS ekibine bizlere böyle bir ürünü kazandırdıkları için teşekkürler…

Nurcan YÜKSEKDAĞ Mali İşler Direktörü, GÜNEŞLİ AŞI

Güneşli Aşı, 1997 ‘den beri hayvan sağlığı sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız hayvan sağlığı sektöründe Türkiye’nin birçok bölgesinde geniş bir satış ağına sahiptir. Şirketimiz hayvan sağlığı grubunda “Ruminant” , “Kanatlı” ve “Balık” gruplarında faaliyet göstermektedir.

Saha satış operasyonlarımızı geniş kadrolarımızla yurt içi ve yurt dışında gerçekleştiriyoruz. Satış, tahsilat, ziyaret gibi saha operasyonlarımızın ve raporlama süreçlerimizin sağlıklı yürütülmesi bizler açısından önemliydi. Bu sebeple de tüm saha satış aktivitelerimizin takibi için ERP entegreli mobil uygulama arayışımızda SALES PLUS ile tanıştık.

Şu an geldiğimiz noktada sahada olması gereken tüm aktiviteler gerçek zamanlı olarak SALES PLUS üzerinden yürütülerek, ERP sistemimize canlı olarak aktarılmaya devam ediyor.

Arama Talep Formu

Hızlı İletişim