Markanıza Değer, İşinize Verimlilik Sağlıyoruz!

Inova Yazılım olarak müşterilerimize özel politikalar yürütüyoruz. Kapsamlı bilişim sistemlerimiz ile işletmelerin pazar rekabetinde fark yaratmasına yardımcı olarak hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

B2B Plus

Sanal Ortamdaki Rekabet Gücü: B2B Plus!
Inova yazılım, B2B Plus sistemlerini tasarlamıştır. B2B Plus, işletmelerin bayileri ve kurumsal müşterileri ile ortak çalışma platformu ve web ortamı üzerinde doğrudan satış ve rapor olanakları sağlamaktadır. Geliştirilmiş sistemler sayesinde, işletmeler internet üzerinden tedarikçileri ile pratik sipariş, fatura, müşteri ilişkileri ve stok yönetimi gerçekleştirmektedir.

Verimli ve Güvenli İş Yönetimi!

B2B Plus ile ticari işlemlerde veri alışverişi güvenli ve hızlı olarak sağlanmaktadır. Siz de iş yönetimindeki ticari işlemlerinizi kolaylaştırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

B2B PLUS Genel Özellikler

 • %100 Logo Entegreli
 • Kullanıcı Dostu Arayüz
 • Logo Go PLUS ile Offline Entegre
 • Kolay Kullanım
 • Görsel ve Parametrik Yapı
 • Logo Tiger Ürün Serisi ile Online Entegre

Kullanıcı Tanımlama ve Yönetici Paneli

B2B sistemine, bayi kullanıcıları yönetici panelinde tanımlanan kullanıcı adı ve şifresi ile erişim sağlamaktadır. Yönetici panelinde ayrıca reklam panosundaki ürünlerin sıralamaları da yapılmaktadır.

Web’de Bilgi Transferi

Ürün ve Cari kartlarında “E-iş ortamında yayınlansın” işaretiyle bilgiler anında web ortamında yayınlanabilmektedir. B2B sistemin yayınlanan her türlü bilgi yazılım sistemleriyle güvenli olarak yapılandırılmıştır.

Ürün Görüntüleme, Alışveriş Sepeti Kullanımı ve Sipariş Onayı

B2B Plus sistemleri, site üzerinden ürünlere erişimi; kategori yapısı ve anahtar kelimeler aracılığıyla pratik bir şekilde sağlar. Ürünlere liste ve detay pencere şeklinde erişilebilmektedir. “Sepete at” butonu sipariş kolaylaştırmaktadır. Siparişi kaydet özelliği siparişlerin onayını ve değiştirilmesini sağlar. Bayiler, sıkça tercih ettikleri ürünlere “Favori Ürünlerim” kısmından hızlı bir şekilde erişim sağlayabilmektedirler. Sitedeki stok miktarları, parametreye göre “Var / Yok”, “25+ / 50+” veya “28 / 45 / 56” gibi listelenmektedir.

Siparişin Ana Firmadaki Kaydı ve Diğer Süreçlerin Takibi

B2B PLUS aracılığıyla girilen tüm siparişler; belirlenen periyotta bilgilendirici bir uyarı notu ve LOGO-Object desteğiyle ticari programa (Tiger ürün serisi) aktarılır. İlgili siparişin LOGO ‘daki onay bilgisi ve siparişin sevk durum bilgisi anında web ortamında güncellenmektedir. Dolayısıyla bayi ve müşteri siparişin durumunu Web üzerinden güncel olarak takip edebilmektedir.

Cari Hesap Durumlarının Takibi

B2B sitesi üzerinden bayiler ve müşteriler son cari hesap bakilerini döviz bazında takip edebilirler. Sistem üzerinden cari hesap extrelerini ve aylık hesap özetlerini online olarak inceleyebilirler.

Entegrasyon

B2B Plus, LOGO yazılım ürünlerinden Go Plus ile offline entegreli; Tiger ürünleri ile online entegreli olarak çalışabilmektedir. Her türlü bilgi güncellemesi sadece LOGO programı üzerinden yapılmakta ve anında B2B sitesinde güncellenmektedir.

LOGO ticari sistemine tam entegre ve online olarak çalışan B2B Plus aracılığıyla bayiler, ana firmanın B2B sitesi üzerinden;

 • Ürün ağacındaki kategorilendirme sistemi ile ürünlere kolay erişim sağlanır.
 • Tedarikçinin stok durumlarını online görülebilir.
 • Stoklar hakkında detaylı bilgi edinebilir; ürün resmini inceleyebilir.
 • Tanımlanmış fiyatlar üzerinden sipariş girebilir.
 • Önceki siparişlerin onay / sevk durumunu takip edebilir.
 • Cari extresini ve aylık hesap özetini inceleyebilir.
 • Farklı döviz türlerindeki bakiyelerini takip edebilir.
 • Risk durumunu takip edebilir.
Arama Talep Formu

Hızlı İletişim