Sales Plus

Yeni Nesil Saha Satıs Otomasyonu

SALES PLUS, sahadaki satış ve pazarlama faaliyetlerinin verimliliğini artırma odaklı olarak geliştirilen, bir saha satış uygulamasıdır. Saha satış ekiplerinizin  verimliliğini ve performansını arttırabilmek için, her yerden detaylı müşteri ve ürün bilgisine anlık olarak erişebilmenizi sağlamakla birlikte, aynı zamanda müşterilerinizin memnuniyetini merkeze alarak, müşteri kayıplarınızı en aza indirmeyi amaçlayan bir vizyon  ortaya koymaktadır.

SALES PLUS, sahadaki satış personellerinizin satış gücünü artıracak  her türlü bilgi ile güçlü şekilde donatılmıştır. Uygulamanın online ve offline çalışma özellikleri ile her durumda işinizin yürütülmesine olanak sağlayan teknolojisi ile, sahadaki en büyük destekçiniz olacaktır.

%100 LOGO ürünleri için geliştirildi!

 Uygulamanın temel özelliği, “Müşteri” ve “Ürün” leri merkeze alarak,  pratik ve kolay kullanım vizyonu ile geliştirilmiş olmasıdır. Bu özelliği ile satış  temsilcilerinin kendi portföyündeki müşterilerine ve pazarlama faaliyetlerini yürüteceği ürünlerin hareket ve analizlerine hâkim olarak operasyonlarını yürütmesine imkan sağlamaktadır.

 B2B Çözümleri

 Yazılım Ürünleri

 

 Donanım Ürünleri

 Sales Plus

© 2018 Tüm Haklar İnova Yazılıma Aittir.Sanal Yönetmen Tarafından Yapılmıştır