Blog

Saha Satış Programlarının Sağladığı Faydalar

 

Sıcak satışta yeniliklere açık olarak sürekli güncel verileri takip etmelisiniz ve işlerinizi bu doğrultuda ilerletmelisiniz. Saha satış personelleri gün boyunca birden çok müşteri ile görüşüp ürün bilgisini paylaşarak satış odaklı olarak çalışmaktadır. Saha satışının sistematik bir düzen içinde ilerlemesi için müşteri ilişkilerinde gerekli olan tüm verilere hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz gerekmektedir. Çünkü müşteri ihtiyaç analizlerinde yetersiz kaldığınız durumlarda müşteri memnuniyeti azalır ve satış oranlarınızda düşüş meydana gelir. Saha satışınızı belirli bir düzen içerisinde ilerletecek saha satış programı ile saha satış temsilcilerinin iş süreçlerini kolaylaştırırken merkezde bulunan yöneticilerin saha ile irtibatını güçlendirebilirsiniz.

Sahada Pazarlama Artık Çok Kolay!

Saha satış otomasyonunun sizlere sunmuş olduğu yenilikçi özellikler ile iş süreçlerinizi daha sistematik bir hale getirebilirsiniz. Saha satışına çıkmadan önce ziyaret kayıtlarınızı inceleyerek geçmiş ziyaretlerinizi kontrol edebilir gideceğiniz müşterileriniz ile ilgili geçmiş görüşme notlarını inceleyebilirsiniz. Geçmiş ziyaret ile ilgili kendinize hatırlı notlar alarak görüşme esnasında iletişiminizi daha güçlü hale getirebilirsiniz. ERP program entegrasyonuna sahip olan saha satış yazılımınız ile toplantı esnasında tüm ürün verileri uygulama üzerinden sunabilirsiniz. Aynı zamanda toplantı esnasında raporunuzu destekleyecek ses kaydı, fotoğraf çekimi ve hatırlatıcı notlar alabilirsiniz. Sanal pos desteği ile satış esnasında yanınızda pos cihazı taşımanıza gerek kalmaz. Merkez bilgilendirmesinin güncel olması için görüşme sonunda yapılan tüm işlemleri merkeze rapor olarak sunabilirsiniz.
Sales Plus ile Riski Minimuma İndirin

Geçmiş görüşmelere ulaşabilmeniz müşteri ilişkilerinizi iyileştirmenizde önemli rol oynamaktadır. Saha satış personeli bilgilere ne kadar hızlı erişirse kararlarını da bu doğrultuda daha hızlı ve doğru verebilir. Müşteri analizlerini ve risk analizlerine anlık olarak ulaşabilmeniz iş süreçlerinizde size büyük katkı sağlayacaktır. Logo saha satış programı üzerinden cari açıklarına, geçmiş siparişlere, gelecek tahsilatlara ve sipariş detay bilgilerine ulaşarak tahsilat süreçlerinizi düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Sales Plus logo saha satış programı ile sıcak satış ve soğuk satış esnasında saha satış personellerinizi kontrol altına alabilirsiniz. İş süreçlerini belirli bir plan dahilinde yürüterek müşteri memnuniyetinizi arttırabilir, müşteri potansiyelinizi güçlendirebilirsiniz. Satış oranlarınızı arttıracak saha satış programına sahip olmak için Sales Plus ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak:http://www.salesplus.com.tr

© 2018 Tüm Haklar İnova Yazılıma Aittir.Sanal Yönetmen Tarafından Yapılmıştır