Danışmanlık Hizmeti

Danışmanlık Hizmetleri

REKABET GÜCÜNÜZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ…

Kurumların ERP tercihlerindeki en önemli etkenlerden biri de yapılandırılabilir süreçleri, tercih ettikleri ERP uygulaması üzerinde uyarlama ve geliştirme özellikleri sayesinde sistemli işleyen bir süreç haline getirmektir. Bu kapsamda gerek ERP uygulamasından ve gerekse de çalışanlardan (sistem kullanıcılarından) beklenilen verimin alınması tamamen sistem kurgusuna ve sorunsuz çalışmak izere yapılandırılmış süreçlere bağlıdır.

Kurumsal İş çözümlerinin yapısal veya sistemsel işleyişlerinin sorunsuz ilerlemesi alınan danışmanlık hizmetlerinin kalitesi ile doğrudan ilişkilidir. Danışmanlık hizmetleri iş süreçlerinin yapılandırılması ve projedeki çalışma yol haritası için ana kaynak oluşturmaktadır. Süreçler ne kadar standart ve disiplinli olursa sistemde karşılaşılabilecek sorunlar o kadar az olacaktır. Bu aşamalarda sektörel bilgi ve kurumun yapısının iyi analiz edilmesi gerekmektedir. Danışmanlık hizmetleri kapsamında yapılacak detaylı analizler ile gerek iş gücü ve gerekse de insan kaynakları tarafındaki ihtiyaçların da net bir şekilde ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Sektör bağımsız olarak geniş bir yelpazede başarılı projelere imza atmış olan deneyimli İnova danışmanları, ERP süreçlerindeki Yazılım, Uygulama veya süreç yapılandırılması tarafındaki her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verecek yapıda organize edilmiştir.

BİZE ULAŞIN

© 2018 Tüm Haklar İnova Yazılıma Aittir.Sanal Yönetmen Tarafından Yapılmıştır